NB II, Keleti csoport: hétgólos meccsen győzött a BKV Előre

2009.05.03. 20:47
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 24. fordulójában a BKV Előre hazai pályán 4–2-re győzött a Kazincbarcika ellen. A Bőcs nem bírt a Debrecennel.

NB II KELETI CSOPORT

24. FORDULÓ
BKV ELŐRE–KAZINCBARCIKA 4–3 (3–2)
Sport u., 200 néző. Vezette: Pánczél K. (7) (Gyűrűsi, Mohos)
BKV: Bácskai – Baranyai, Molnár A., Benke V., Forró – Gulyás G. , Galántai , Varga E. (Makrai , 76.), Mayer Á. (Török S., 61.) – Csopaki, Hammer (Petruska, 87.). Vezetőedző: Rácz László
KAZINCBARCIKA: Botló – Hanász 6, Bányai P. 5 (Debreczeni, 42., Engi, 70.), Kovács R., Sebők T. – Kerekes, Nagy T., Kovács P., Zimányi (Máthé 58.) – Stevica, Olasz. Vezetőedző: Koleszár György
Gólszerző: Csopaki (1–0) a 8., Olasz (1–1) a 15., Hammer (2–1) a 20., Nagy T. (2–2) a 31., Hammer (3–2) a 45., Máthé (3–3) a 72., Forró (4–3) a 86. percben

Rácz László: – Végre hatékony támadójátékot produkáltunk, viszont hátul nagyon ostoba gólokat kaptunk.
Koleszár György: – A döntetlen eredmény feltétlen igazságosabb lett volna.

BŐCS KSC–DVSC-DEAC 0–0
Bőcs, 250 néző. Vezette: Fajkusz G. (Kormányos G., Viczián M.)
BŐCS: Hamar – Kószó, Martis, Úr, Vass L. – Vasas V. (Orlóczki 90.), Póti, Molnár Zs., Ondó (George, 52.) – Urbin, Bardi (Szakszon, 87.)
Vezetőedző: Tóth László
DVSC: Verpecz – Nagy Z., Kardos, Szűcs i., Hugo – Nagy R., Spitzmüller, Demjén (Bódi, a szünetben), Korhus – Vinicius (Lucas, 69.), Dudu (Faggyas 68.). Vezetőedző: Kondás Elemér

Tóth László: – Nagyon sok hiányzónk volt, és úgy gondolom, hogy a megerősített Debrecennel szemben a megszerzett egy pont mindenképpen értékesnek mondható.
Kondás Elemér: – A helyzetek alapján meg kellett volna nyernünk a találkozót. Rengeteg olyan szituáció volt, amelyet nagyobb odafigyeléssel eredményesen zárhattunk volna le. Küzdelmes találkozón reális eredmény született.