NB II Nyugati csoport: nyert a Zete, ikszelt a Győr második csapata

2008.09.28. 20:09
Az NB II Nyugati csoport 8. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Győr második csapata nem tudta legyőzni az újonc Baját, a ZTE II viszont simán verte a Kozármislenyt.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

8. FORDULÓ
ZTE FC II–KOZÁRMISLENY 3–0 (1–0)
Zalaegerszeg, 300 néző. Vezette: Kulcsár K. (Böcskei, Péter)
ZTE: Sipos – Bozsoki, Kovács G., Varga R., Kocsis – Alemerovic, Mirceta (Petneházi 40.), Horváth András, Kottán K. (Ferkó 77.), – Pekic, Délczeg (Balázs Zs., 59.)
Vezetőedző: Dobos Sándor
KOZÁRMISLENY: Antal – Suba (Müller 62.), Dienes, Éles, Tóth I. – Hergenrőder (Laki, a szünetben), Szabó P., Horváth Adrián, Kutyáncsánin (Tasselmajer, 52.) – Lauer, Tóth Z.
Vezetőedző: Mihalecz István
Gólszerző: Délczeg (1–0) a 45., Petneházi (2–0) a 48., Pekic (3–0) a 81. percben
Dobos Sándor: – Meggyőző fölénnyel, magabiztosan nyertünk, de a helyén kell kezelnünk ezt a győzelmet is.
Mihalecz István: – Ötpercnyi fegyelmezetlenségünk eldöntötte a mérkőzés sorsát, gratulálok a ZTE-nek.

GYŐRI ETO FC II–BAJAI LSE 1–1 (0–0)
Gyirmót, 150 néző. Vezette: Gyarmati II T. (Pető P., Varga G.)
GYŐR: Molnár P. – Dorogi, Tóth M., Zámbó, Vető – Copa, Berde (Klement B. 69.), Lappints (Kiss Sz. 58.), Sánta (Frick 69.) – Gál, Cseri
Vezetőedző: Klement István és Galambos Zoltán
BAJA: Viniczai – Sztojanovics, Mitasz, Gyenei, Rozsi – László M. (Késmárki, 90.), Trucz, Lógó, Kohány (Papp P. 58.) – Nagy E., Da Silva (Hernády, 78.)
Vezetőedző: Goretich Gábor
Gólszerző: Nagy E. (0–1) a 67., Dorogi (1–1) a 84. percben
Klement István: – Ebben a döntetlenben is vannak pozitív és negatív tanulságok, amelyeket okosan kell értékelni.
Goretich Gábor: – A mai mérkőzésen győzelmi esélyt szalasztottunk el egy óriási védelmi rövidzárlatunk miatt.