NB II Nyugati csoport: kiütötte a Dunaújvárost a Tatabánya

2008.09.19. 23:57
Kiütéses, 4–0-s sikerrel szerezte meg első hazai győzelmét a labdarúgó NB II 2008–09-es szezonjában az FC Tatabánya: a bányászvárosiak az idényben már sokadik súlyos vereségüket „beszedő” Dunaújvárost verték magabiztosan. A négy meccse veretlen Tatabánya a 8. helyre jött fel a tabellán, a Dunaújváros a 15.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

7. FORDULÓ
FC TATABÁNYA–DUNAÚJVÁROS FC 4–0 (3–0)
Tatabánya, 400 néző. Vezette: Ákos D. (Lémon O., Gyűrűsi G.)
TATABÁNYA: Dénes – Almási, Nagy Cs., Mátyus, Gellér (Kertész, 61.) –, Kollár, Farkas V., Vass N. (Béres J., 82.), Béres F. – Flores, Faragó (Asztalos, 68.)
Vezetőedző: Octavio Zambrano
DUNAÚJVÁROS: Kálmán – Szabó G., McMorris, Pénzes B. – Facskó J. (Micskó M., 68.), Facskó B., Scott, Szauter (Drozdik, 53.) – Heffler, Nagy I. (Rátkai, 39.), Fröhlich
Vezetőedző: Nagy Tibor
Gólszerző: Béres F. (1–0) a 12., Faragó (2–0) a 14., Béres F. (3–0) a 41., Kollár (4–0) a 74. percben
Kiállítva: McMorris a 28. percben
Octavio Zambrano: – Régóta vártunk már erre a győzelemre. Úgy érzem, minden tekintetben jók voltunk, megérdemeltük a győzelmet.
Nagy Tibor: – A játékvezető tizenöt perc alatt tönkretette egész heti munkánkat.