Női NB I: hozta a kötelezőt a Ferencváros

B. A. P.B. A. P.
2024.03.09. 20:55
Az FTC újabb győzelmével továbbra is vezeti a bajnokságot (Fotó: fradi.hu)
A női labdarúgó NB I 14. fordulójában a DVTK 4–1-re legyőzte a Szekszárdot, a Győr két góllal nyert az MTK vendégeként, míg a Ferencváros Budaörsön diadalmaskodott.

A címvédő és éllovas Ferencváros gól nélküli első félidő után két gólt lőtt a vendéglátó Budaörsnek, így továbbra is őrzi első helyét. Az üldöző Győr a harmadik helyen álló MTK otthonában nyert 2–0-ra, a góllövőlistát vezető Vachter Fanni ezúttal egyszer volt eredményes.

A Szekszárd egygólos vezetést szerzett a DVTK otthonában, azonban a diósgyőriek a második félidőben néggyel válaszoltak és megnyerték a találkozót.

NŐI NB I 
14. FORDULÓ
DVTK–Szekszárd 4–1
MTK–ETO FC Győr 0–2
Budaörs–FTC 0–2

 

Legfrissebb hírek

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57

Női NB I: bronzérmes lett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Rangadót nyert Felcsúton az FTC, az élen végzett a női NB I alapszakaszában

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 21:00

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54

A Puskás Akadémia 11, az FTC és az ETO öt-öt gólt szerzett a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 22:40

Ikszelt a Honvéddal, immár 10 bajnoki óta nyeretlen a Viktória FC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 20:20

Budaörsön botlott a Fradi, nyolc gólt vágott az Újpest a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 21:30

Hét gólt vágott az éllovas Ferencváros a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 19:14
Ezek is érdekelhetik