Női NB I: legyőzte a Viktóriát, idén is a DVTK a bronzérmes
A DVTK hazai környezetben 1–0-ra legyőzte a Haladás Viktóriát a női labdarúgó NB I-ben a harmadik helyért rendezett párharc utolsó mérkőzésén, ezzel 2–1-re megnyerte az egyik fél második sikeréig tartó csatát, és a tavalyi évhez hasonlóan ismét bronzérmet szerzett.
A miskolci együttes győztes gólját az első félidőben Bianca Sandu szerezte.
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
DVTK–Haladás Viktória 1–0 (Sandu 33.)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2–1 a DVTK javára
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51
Ezek is érdekelhetik







