A Videoton sima 3–0-s sikert aratott az Újpest felett az NB I 10. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után Kozma István, a lila-fehérek trénere elmondta, jól jön nekik a válogatott szünet, míg José Gomes szerint türelmetlenek voltak az első játékrészben, ezért nem tudtak betalálni.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






