Újpest: a Győr a tavaszra kölcsönadta Ahjuperát a lila-fehéreknek

2011.02.09. 13:57
Címkék
Kedden megírtuk, hogy a próbajátékon lévő Jarmo Ahjupera (és Jhonnes Marques de Souza) meggyőzte az Újpest labdarúgócsapatának szakmai stábját, azóta pedig megszületett az egyezség a lila-fehérek és az észt támadó klubja, a Győri ETO FC között. Ennek értelmében Ahjupera a tavasszal kölcsönjátékosként a fővárosiaknál szerepel.

„A Videoton ellen elszenvedett kettős lábtörése után rehabilitáció következett Jarmo Ahjupera számára. Az észt válogatott labdarúgó az utóbbi fél évben már rendszeres játéklehetőséget kapott az NB II-es csapatban. Pintér Attila vezetőedzővel egyeztetve úgy gondoltuk, hogy Jarmónak új kihívást kell keresnünk, ami alapvetően élvonalbeli szereplést jelent. Nagyon örültünk az Újpest megkeresésének, és bízunk abban, hogy labdarúgónk a következő fél évben igazolja tehetségét. Nyáron két út áll előtte: vagy visszatér hozzánk, vagy az Újpest él opciós jogával, és végleg megvásárolja a labdarúgó játékjogát. Ez elsősorban a csatár teljesítményén múlik" – olvasható a győri klub honlapján Klement Tibor, az ETO ügyvezető igazgatójának nyilatkozata.

Legfrissebb hírek

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
11 perce

Az idei lesz minden idők legnagyobb vb-Aranycipőcsatája?

Foci vb 2026
23 perce

Felemás favoritok, futballtörténeti rekordok és minden idők legtöbb gólja – ilyen volt a vb második csoportfordulója

Foci vb 2026
28 perce

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét

Foci vb 2026
33 perce

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
46 perce

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
1 órája

A kongóiak az utolsó fordulóban már a továbbjutásért akarnak harcolni

Foci vb 2026
1 órája

AJ Dybantsát választotta a draft első helyén a Washington Wizards

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik