DVSC: a nigériai Salami a legújabb téli szerzemény, öt évre írt alá

2011.02.05. 14:49
Címkék
A DVSC-TEVA ötéves szerződést kötött Eugene Salamival. A nigériai labdarúgó vasárnap már el is utazik új csapatával Törökországba, a beleki edzőtáborba – adta hírül a klub honlapja.

A debreceniek közel két hétig tesztelték a 22 éves csatárt, aki korábban Egyiptomban már légióskodott, Európában viszont még nem volt csapata. A 2009–2010-es szezonban 17 találattal második lett a nigériai Premier League góllövőlistáján, a B-válogatottban és az A-válogatott bő keretében is szerepelt már.

Az egyiptomi Al-Ahlynál és a belga Westerlónál is járt próbajátékon, ám nem tartottak rá igényt, míg az izraeli Maccabi Haifa kevés pénzt ajánlott érte klubjának, a Niger Tornadoesnak.

Legfrissebb hírek

„A szakosztályok működése stabil és biztosított” – az FTC reagált a Magyar Közlönyben megjelent kormányhatározatra

Labdarúgó NB I
2 perce

Ikszelt a Honvéddal, immár 10 bajnoki óta nyeretlen a Viktória FC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
6 perce

A futballszakírók Bruno Fernandest választották a PL-idény legjobbjának

Angol labdarúgás
7 perce

Söprés az elődöntőben, zsinórban harmadszor is Olaj–Falco finálé lesz a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
19 perce

Női kézi NB I: a Győr ismét tíz góllal győzte le az Esztergomot

Kézilabda
1 órája

Tizenhat egységünk jutott A-döntőbe a szegedi kajak-kenu vk nyitó napján

Kajak-kenu
1 órája

Férfi vízilabda ob I: hat góllal nyert a Szentes

Vízilabda
1 órája

A 86. percben kapott góllal kapott ki Aradon az FK Csíkszereda

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik