Vasas: egy hét a Sampdoriánál, fél év Essenben - külföldön a fiatalok

Vágólapra másolva!
2011.01.25. 09:42
Címkék
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas fiatal játékosai közül öten is szerencsét próbáltak, illetve próbálnak külföldön. Klaváts Krisztián hosszabb távon marad, a következő fél évet a német Rot-Weiss Essen korosztályos csapatánál tölti – jelentette az angyalföldi klub honlapja.

Az U19-es együttesben az idényben tíz gólt szerző Klaváts számára úgy is megérte elfogadni az esseniek hívását, hogy a fénykorát az ötvenes években élő, Nyugat-Németországból elsőként a BEK-ben szereplő klub jelenleg az ötödosztályban játszik.

Németh Botond, az U19-es keret tagja egy hetet töltött el a Sampdoria genovai főhadiszállásán, míg Varga Szabolcs és Primus Renátó (mindketten U17) két hétre Zürichbe látogat, ahol több utánpótláscsapatnál is beszállhat az edzésekbe.

A súlyos betegségéből felépülő, ukrán útlevéllel rendelkező Szilváshi Zoltán (U18) az ukrán Zakarpattja felnőttgárdájánál tölt el egy hetet, és ezalatt két felkészülési mérkőzésen is pályára léphet.

Legfrissebb hírek

Mérföldkőhöz érkezett a futballikon – David Beckham 50 éves

Minden más foci
19 perce

Minek nevezzelek? – Smahulya Ádám jegyzete

Angol labdarúgás
19 perce

Kós Hubert harmadik hellyel indított a floridai szuperviadalon

Úszás
24 perce

Büszke magyarok: Szoboszlai Dominik Angliában is befutott – NS-kerekasztal

Minden más foci
29 perce

Robert Stull: Emlékezni fogunk arra, hogy a jövő Budapesten kezdődött el

Egyéb egyéni
32 perce

Kiharcolta Los Angelesben a hetedik meccset a Clippers, továbbment a Knicks – videók

Amerikai sportok
34 perce

A bombaerős szöuli magyar csapat egyetlen elődöntőse – Isaszegi Róbert 60 éves

Ökölvívás
1 órája

Vívás: Pusztai, Szűcs és Katona főtáblás a szöuli GP-viadalon

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik