A vb-bronzérmes Varga Roland Újpesten

2010.02.17. 19:33
null
Varga fél évre hazatér Olaszországból (Fotó: Imago)
Címkék
Az Újpest hivatalos honlapja, az ujpestfc.hu tájékoztatása szerint Varga Roland a tavaszi szezonban a lila-fehérek játékosa lesz. A Bresciától érkező U20-as világbajnoki bronzérmes játékos kölcsönbe igazol a magyar csapathoz.

Varga Roland a tavaszi szezonban az Újpest FC-ben szerepel. A lila-fehér klub ugyanis megállapodott az olasz másodosztályú Bresciával, amely kölcsönadja játékosát.

Az 1990-es születésű támadó 2008-ban szerződött az MTK-tól a Bresciához, és a jelenlegi szezonban mutatkozott be a felnőttcsapatban. Kétszer játszott a Serie B-ben.

Varga tagja volt az U20-as világbajnokságon bronzérmet szerző magyar válogatottnak. A tornán négy alkalommal lépett pályára.

Vargán kívül egy másik futballista szerződtetését is bejelentette az Újpest. Szokol Zsolt a Békéscsabától érkezik a Megyeri útra. Az 1990-es születésű játékos 3 és fél évre kötelezte el magát William McStay csapatához.

Szokol a januári próbajáték során győzte meg a fővárosi csapat szakmai stábját arról, hogy érdemes őt átigazolni.

A klub tájékoztatása szerint csütörtökön már mindkét játékos részt is vesz az Újpest edzésén.

Legfrissebb hírek

Tizenegyesekkel dől el a továbbjutás Ausztrália és Egyiptom között

Foci vb 2026
2 perce

Kikapott a finnektől, de továbbjutott a magyar válogatott a férfi kosárlabda-vb-selejtezőben

Kosárlabda
12 perce

Egyelőre nincs döntés, hosszabbításba torkollik a meccs Dallasban

Foci vb 2026
40 perce

Románia: Major Sámuel nem marad Marosvásárhelyen

Légiósok
45 perce

Halász Bence idei legjobb eredményével lett harmadik Nancyban

Atlétika
48 perce

Előrehozhatják az Anglia–Mexikó meccset az időjárási előrejelzések miatt

Foci vb 2026
48 perce

Djokovics és Sinner hozta a kötelezőt, Medvegyev viszont kiesett

Tenisz
1 órája

Öngóllal egyenlített Ausztrália a második félidőben

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik