Csertői év végéig nem ülhet le a kispadra

2009.09.01. 16:08
null
Bódogot és Csertőit is megbüntette az MLSZ a botrány miatt (fotó: Meggyesi Bálint)<br />
Címkék
A haladasfc.hu tájékoztatása szerint ezekben a percekben hirdette ki az ítéletet a Csertői Aurél kontra Bódog Tamás-ügyben a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága. A Haladás trénere december 31-ig, a Videoton másodedzője pedig október 31-ig nem ülhet le a kispadra.

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának határozata értelmében a Haladás vezetőedzője, Csertői Aurél ez év december 31-ig nem ülhet le a szombathelyi csapat kispadjára a gárda tétmérkőzésein.

Bódog Tamás, a Videoton másodedzője enyhébb büntetést kapott, ő október 31-ig nem segítheti csapatát a találkozókon.

A haladasfc.hu információi szerint a bizottság a felvételek alapján megállapította, hogy a konfliktust Bódog Tamás robbantotta ki, tényleges tettlegességre azonban először Csertői Aurél részéről került sor. Ezért kapott súlyosabb büntetést a szombathelyiek vezetőedzője.

Mint ismert:, botrányos körülmények között ért véget a Haladás–Videoton bajnoki mérkőzés, a rendes játékidő ráadásában ugyanis összeakaszkodott egymással Csertői és Bódog.

A Videoton FC és a Haladás sem mondott le fellebbezési jogáról, de a két klub csak a határozat kézhezvétele után dönt a folytatásról.

 

Legfrissebb hírek

Undorodnak a franciák a bronzmeccstől – de nyerni akarnak

Foci vb 2026
6 perce

Pick Szeged: megegyeztek az áprilisban távozott Jim Gottfridssonnal

Kézilabda
15 perce

Messi visszatér oda, ahol 10 éve sokkoló bejelentést tett

Foci vb 2026
19 perce

Marcos Senesi angol párja örül az argentin továbbjutásnak

Foci vb 2026
43 perce

Strandröplabda Nemzetek Kupája: kikapott az olaszoktól a férfiválogatott

Röplabda
53 perce

Többet nem szeretne a magyarok ellen meccselni Tóth Gábor

Röplabda
1 órája

Angol zászlók égtek Argentínában

Foci vb 2026
1 órája

Férfi kézi: izlandi, szlovén és dán ellenfelet kapott a Tatabánya az Európa-ligában

Kézilabda
1 órája