Újpest: Korcsmár Zsolt a német élvonalba igazolhat

2009.08.24. 18:08
Címkék
Korcsmár Zsoltot meghívta magához a német első osztályban szereplő Freiburg – adta hírül a klub hivatalos honlapja. A tehetséges utánpótlás válogatott védő szerdáig tartózkodik a Bundesliga-klubnál, szeptembertől pedig már a vb-re készül, immár Egervári Sándor irányításával.

Korcsmár ma este utazik az SC Freiburg csapatához, ahol a német klub meghívásának tesz eleget. A látogatás célja a személyes ismerkedés - miután a játékos teljesítménye elnyerte a bajnokságban jelenleg utolsó helyen álló német csapat vezetőinek tetszését.

Korcsmár utána szeptember 3-án csatlakozik az U20-as válogatott keretéhez, amely megkezdi felkészülését a 20-án kezdődő egyiptomi világbajnokságra. A válogatott szeptember 9-ig Pápán, 16-ig Telkiben készül.

Három felkészülési találkozó is szerepel a programban: 5-én a Lombard-Pápa, 9-én az MTK, 15-én Anglia U23-as válogatottja lesz az ellenfél.

Amint arról korábban beszámoltunk, a 33-szoros német válogatott Carsten Janckerrel erősíthet az Újpest.

 

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: elődöntőt játszik a magyar férfiválogatott az U20-as kézilabda Eb-n

Minden más foci
34 perce

Szívből jön az argentinok ereje: a válogatott többet jelent nekik a klubcsapatnál; Piros lap és sima győzelem az Üllői úton

E-újság
1 órája

Viadal és diadal – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
1 órája

Dibusz nem elégedett a játékkal, a Twente ellen ez nem fér bele

Európa-liga
1 órája

Vb-láz Pesten – Csillag Péter jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Megműtötték Gulyás Michelle-t, kihagyja az Eb-t és a vb-t is

Egyéb egyéni
1 órája

Borbély Balázs: A második félidő elején túlzottan lassúak, körülményesek voltunk

Európa-liga
1 órája

Ennyi volt mára, egy szünnapot kell még kibírni

Foci vb 2026
1 órája