Soproni Liga: 120 hamis jegyet találtak Diósgyőrben

MTI MTIMTI MTI
2009.04.07. 01:57
Címkék
Több mint száz, hamis belépővel rendelkező szurkolót szűrt ki szombat este a Diósgyőri VTK labdarúgócsapatának biztonsági szolgálata a Paksi FC elleni Soproni Liga-mérkőzés előtt.
Erről a Borsod Online honlapja számolt be.„Összesen 120 olyan jegyet találtak a beléptetés során a biztonsági szolgálat emberei, amelyeket nem nyomdai úton, hanem egy fénymásolóval állítottak elő” – nyilatkozta Dlusztus Imre, a klubot működtető cég ügyvezető igazgatója.„Szerencsére akadt olyan jó érzésű diósgyőri szurkoló, aki értesült a hamisításról, nem szerette volna, ha a klubot anyagi kár éri, és figyelmeztetett minket. Úgy tudjuk, hogy az egyik környékbeli kocsmában, az ottani színes fénymásolóval hamisították a belépőket, amiket aztán az igazi állóhelyi jegyeknél 500 forinttal olcsóbban, 700 forintért adtak el” – tette hozzá. A sportvezető elmondta: az ügyből természetesen nem hagyható ki a rendőrség sem, ugyanakkor a biztonsági szolgálat vezetőivel szeretnének lépéseket tenni, hogy ilyen és ehhez hasonló eset ne forduljon többé elő a stadionban.
Legfrissebb hírek

Csillag születik: így köszönti a FIFA a 39 éves Lionel Messit – videó

Foci vb 2026
6 perce

Női kosár NB I: nigériai válogatott játékossal erősített a DVTK

Kosárlabda
8 perce

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
9 perce

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?

Foci vb 2026
12 perce

A skótok ellen néhány percre beállhat Neymar – vagy esetleg többre is?

Foci vb 2026
19 perce

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
26 perce

Időt és energiát spórol, aki megnyeri a B-csoportot

Foci vb 2026
44 perce

MotoGP: Bagnaia távozik a Ducatitól – hivatalos

Egyéb autó-motor
46 perce
Ezek is érdekelhetik