A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága jövő héten megvizsgálja Szakály Péter, a DVSC-TEVA középpályásának Siófokon elkövetett szabálytalan megmozdulását.
Szakály Pétert jövő hét keddre beidézte az MLSZ fegyelmi bizottsága, olvasható a klub hivatalos honlapján.A DVSC középpályása a legutóbbi, Siófok elleni mérkőzésen ütközött a hazaiak védőjével, Kerényi Norberttel, de mozdulatában a játékvezető nem látott szándékosságot, hiszen nem fújta le az esetet.Kerényit azonban kórházba kellett szállítani, és mint kiderült, darabos orrcsonttörést szenvedett.
Legfrissebb hírek

Szakály Péter NB II-es klubnál lett sportigazgató
Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:56

Szakály Péter lett a DVTK vezető játékosmegfigyelője
Labdarúgó NB I
2025.07.03. 14:15
Ezek is érdekelhetik





