Az MTK rendezte a tartozását a Magyar Labdarúgó Szövetséggel szemben, ezért Kisteleki István elnök indítványozta a fegyelmi bizottságnak a klub ellen elrendelt eljárás megszüntetését – adta hírül az mlsz.hu.
Mint ismeretes: a kék-fehérek tavaly nyáron elmulasztották a szerződésben rögzíteni, hogy kinek kell állnia Németh Krisztián és Simon András Liverpoolba igazolása után az MLSZ-nek, pontosabban az utánpótlásnevelési alapnak járó 4+1 százalékos összeget. Emiatt a Soproni Liga éllovasával szemben - az elnökség kezdeményezésére - a múlt héten már másodszor indult fegyelmi, de miután az MTK fizetett, Kisteleki István, az MLSZ elnöke közbenjárt annak megszüntetése érdekében.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
17 perce
Ezek is érdekelhetik



