Atlétika: Bene anyagi problémák miatt távozik Pécsről

2007.07.31. 23:13
Címkék
A Pécsi Futó Klubtól a Nyíregyházi VSC-hez igazolt Bene Barnabás négyszeres korosztályos Európa-bajnok atléta, mert eddigi egyesületétől egy éve nem kapott fizetést és méltatlan körülmények között edzett.
"Idegileg és lelkileg teljesen kikészültem, így nem lehet edzeni, a versenyekre jól felkészülni. Pedig lényeges lenne, mert ott szeretnék lenni a pekingi olimpián. Ez így már nem mehetett tovább" - nyilatkozta a Dunántúli Naplónak a középtávfutó, hozzátéve, hogy ő jelentkezett a nyíregyháziaknál. Bene viszonya ráadásul pécsi edzőjével, Fogarasi Sándorral is elmérgesedett, ezért a fiatal tehetség már a vasárnap zárult székesfehérvári országos bajnokságon sem állt rajthoz. A legtehetségesebb magyar középtávfutó legutóbb a debreceni U23-as Eb-n remekelt, bronzérmet szerzett 1500-on.
Legfrissebb hírek

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
21 perce

Így értékelte Cristiano Ronaldo az üzbégek elleni sikert

Foci vb 2026
22 perce

Elkezdődött az Anglia–Ghána csoportmeccs

Foci vb 2026
37 perce

Cristiano Ronaldo: Azt mondták, hogy vissza kellene vonulnom, de még itt vagyok

Foci vb 2026
40 perce

Ronaldo hatodik vb-jén volt eredményes, miközben harmadik leghosszabb válogatottbeli gólcsendje szakadt meg

Foci vb 2026
44 perce

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Minden más foci
44 perce

Vb 2026: Anglia–Ghána 0–0

Foci vb 2026
50 perce

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik