Az utánpótlás átszervezése további változásokat hozhat az MLSZ-ben

2007.05.22. 20:07
Címkék
Megkezdődött a magyar utánpótlás átszervezése - állítja Kisteleki István. Az MLSZ elnöke nem titkolta, napokon belül személyi változtatások is várhatóak, Nyilasi Tibornak minden bizonnyal megköszönik a munkáját. Both József, az U18-as és U16-os válogatott edzője kedden önként mondott le tisztségéről.
Változások lesznek az MLSZ-ben. A tervek szerint egy év múlva elkészül Telkiben az utánpótlásképző-centrum, a Magyar Labdarúgó-szövetség vezetői pedig már most megkezdték az ott folyó munka megszervezését. Kisteleki István azt ígérte, néhány napon belül kiderül kinek kell mennie az MLSZ-ből. Az viszont biztos, hogy az átszervezések komoly személyi változásokkal is járnak majd, aminek első és alighanem legnagyobb áldozata a 70-szeres válogatott labdarúgó, jelenleg az utánpótlás-válogatottakért felelős koordinátori posztot betöltő Nyilasi Tibor lehet.Both József, az U18-as és az U16-os válogatott edzője – aki az idősebbik korosztállyal ezen a héten Mosonmagyaróváron edzőtáborozik – kedden bejelentette felmondását és önként távozik a szövetségből.Bővebben a szerdai Nemzeti Sportban.
Legfrissebb hírek

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
9 perce

Itt a teljes e heti vb-program!

Foci vb 2026
10 perce

Messi újabb rekordot dönthet meg Ausztria ellen

Foci vb 2026
22 perce

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
22 perce

Heti program: zárul a csoportkör a foci-vb-n, F1-es Osztrák Nagydíj

Minden más foci
35 perce

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán

Foci vb 2026
36 perce

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?

Foci vb 2026
58 perce

Népsport: Isten győztes keze-lába

Népsport
1 órája
Ezek is érdekelhetik