MLSZ: 10 NB II-es csapat nevezését elutasították, 2 visszalépett

Vágólapra másolva!
2006.06.28. 02:17
Címkék
A 32 indulásra jogosult NB II-es csapat nevezése közül 20-at elfogadott keddi ülésén a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága, elsőfokúhatározatában 10-et elutasított, s 2 klub nem is nevezett, jelezve, hogy visszalép a részvételtől.
A testület arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a Keleti-csoportból a Tuzsér, a Makó, a Kazincbarcika, a Nyíregyháza és az Orosháza, a Nyugati-csoportból a Balatonlelle, a Barcs, a Budakalász, a Hévíz és az Integral-DAC több olyan előírásnak, követelménynek sem felelt meg, amelynek teljesítése előfeltétele a nevezés elfogadásának. Az érintett csapatok fellebbezhetnek a döntés ellen.A Nyugati-csoportban indult volna az Elmax Pápa és a Szentlőrinc együttese, de egyikük sem adott be nevezést. Az esetleges "létszámfeltöltésről" később dönt a versenybizottság javaslata alapján a szövetség elnöksége.(MTI)
Legfrissebb hírek

Berecz Zsombor után Bodnár Gergő is távozott a Vasastól, játékost cserélt a Kecskemét és a Szeged – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
14 perce

Willi Orbán főszereplő a Lipcse kupameccsén: gól és gólpassz 25 perc alatt – videó

Német labdarúgás
16 perce

Emberelőnyben, Isak nélkül nem ment a Newcastle-nek az Aston Villa ellen

Angol labdarúgás
1 órája

Aranyérmes lett a magyar aerodance-csapat a világjátékokon

Egyéb csapat
1 órája

Gyémánt Liga: országos csúccsal nyert a férfi 4x400 méteres váltó

Atlétika
1 órája

Kosár: megvan az első győzelem az U16-os leányválogatottnak az Eb-n

Utánpótlássport
2 órája

Marcus Rashfordot és Joan Garcíát regisztrálta az FC Barcelona

Spanyol labdarúgás
3 órája

Olimpiai múzeum nyílt Rio de Janeiróban

Rio 2016
3 órája
Ezek is érdekelhetik