Tatabánya: Ahidjo Nana sípcsontját törte

2006.02.23. 15:54
Címkék
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Tatabánya csapatának játékosa, Ahidjo Nana sípcsontja eltörött az edzésen. Olvasható a tatabányai klub hivatalos honlapján, a tabanyafc.hu internetes oldalon
A törés egy peches ugrás szomorú következménye.

A huszonhárom éves középpályást már meg is műtötték, a körülményekhez képest jó egészségi állapotnak örvend.

A műtét utáni első orvosi szakvélemény szerint még legalább egy hétig a kórházban kell még maradnia, és a minden bizonnyal tavaszi szezonban már nem állhat Sisa Tibor vezetőedző rendelkezésére.

A huszonhárom éves kameruni légiós a téli átigazolási szezonban szerződött a Csőszer FC Tatabánya- Autotrader együtteséhez.

Ahidjo Nana mellett a szerb Bakracs is sérülés miatt hiányzik majd a tavaszi idénynyitón az őszt a hetedik helyen záró gárdából.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a magyar bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
37 perce

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
43 perce

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
48 perce

Pénteki sportműsor: Magyarország–Finnország válogatott mérkőzés

Minden más foci
55 perce

Majdnem 93 méteres gerelyhajítás Rómában, Noah Lyles is bekezdett!

Atlétika
1 órája

Vb-felkészülés: Elefántcsontpart fordított a franciák ellen; ikszeltek Irakkal a spanyolok

Foci vb 2026
1 órája

Kanadával, az Egyesült Államokkal és Szlovákiával is meccsel a magyar jégkorong-válogatott a 2027-es vb-n

Jégkorong
2 órája

Vb 2026: Pintér Dániel nagy napja – edzés a világbajnoki kerettel

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik