Taksonyi edzőtáborban a Pápa

Vágólapra másolva!
2006.01.23. 14:44
Címkék
Ma délelőtt Pápáról indult el az élvonalbeli Lombard FC a Budapest melletti Taksonyba, ahol ötnapos edzőtáborban vesz részt, olvasható a klub hivatalosn honlapján, a lombardpapafc.hu internetes oldalon.
A télen szerződtetett új vezetőedző, Gálhidi György vezette szakmai stáb napi két edzést vezényel majd a játékosoknak. A hét közepén, szerdán edzőmérkőzést is játszanak a pápaiak, méghozzá 17.00 órai kedzéssel a helyi NB III-as csapat ellen.

Az edzőtábor szombaton reggel fejeződik be. A csapat Taksonyból egyenesen a győri műfüves pálya felé veszi az irányt, ahol az NB II-es Integrál-DAC ellen lép majd pályára, a téli szezon ötödik felkészülési mérkőzésén.

A csapatnál péntek óta próbajátékon tartózkodik a komoly élvonalbeli múlttal rendelkező Gaál László, aki a Haladás, a ZTE, a Balaton FC és a Vasas színeiben eddig 137 első osztályú találkozón léphetett pályára.
Legfrissebb hírek

Schäfer nélkül a vb-selejtezőben; Bamidele Yusuf: Újpest helyett Ferencváros

E-újság
6 órája

Szerdai sportműsor: FTC–Mosonmagyaróvár, Fehérvár–DVSC a női kézilabda NB I-ben

Egyéb egyéni
6 órája

A 36 pontos Yabusele vezérletével nyertek a franciák a kosár Eb-n, kikaptak a görögök

Kosárlabda
6 órája

Rossz hír – Somogyi Zsolt jegyzete

Magyar válogatott
7 órája

Az összes dominó eldőlt – Cselőtei Márk publicisztikája

Minden más foci
7 órája

BL-győztes csapattársat kapott Sallai Roland a Galatánál – hivatalos

Minden más foci
7 órája

Kézilabda: tíz magyar gól a Francia Kupa első fordulójában

Kézilabda
7 órája

Vízilabda: vereség ötméteresekkel az olaszoktól az U18-as leány Eb-n

Utánpótlássport
7 órája
Ezek is érdekelhetik