Az egyezség megvan, a pénzről nem beszélnek

K. Z.K. Z.
2005.02.01. 21:51
Címkék
Úgy tűnik, hétfő este végre befejeződött a Honvéd-Sportfolió Kht. téli felkészülési mérkőzés.
Mint keddi számunkban már írtunk róla, a kispestiek megállapodtak a Bozsik-stadion üzemeltetését végző közhasznú társasággal, amely így visszakapcsoltatta a fűtést és áramszolgáltatást a létesítményben. A Honvéd tulajdonosai vállalták, hogy február 1-jétől ők fizetik a közüzemi díjakat. Mivel a bejelentés igen szűkszavúra sikeredett, azt csak gyaníthatjuk, hogy a kft. kifizette a mintegy 12 millió forintos tartozást.
"Maradjunk annyiban: sikerült megállapodnunk, és ez a lényeg" - mondta Kiss Zsolt, az egyik tulajdonos, aki üzleti titokra hivatkozva nem árulta el, pontosan mekkora összeget utaltak át a Sportfoliónak. Persze várható volt a nagy kibékülés, hiszen ezzel mindenki jól járt: a Honvéd végre saját pályáján edzhet, a Sportfolió pedig pénzt kapott, és mivel sikerült egy szerződést is aláíratni a kispestiekkel (ez ugye különösen fontos…), várhatóan a további hónapokban nem lesznek efféle ügyek. A tulajdonosoknak pedig különösen megérte az egyezség, mert rövid osztás-szorzás után kiderült, hogy a muszájból kibérelt Rojik-pálya hamarosan még több pénzt vinne el…
A hepiend mellett még egy hírrel szolgálhatunk: Szili Árpád személyében új ügyvezetője van a Honvédnak, aki már tevékenyen részt vett a hétfői megállapodásban is. Az ügyvezető csak névrokona az együttes játékosának, Szili Attilának. Szili Árpád a többségi tulajdonos Piero Pini üzlettársa, jól beszél olaszul, és mivel a nyáron sokat utazott külföldre a csapattal, betekintést nyerhetett a kft., illetve az együttes ügyeibe. És a közelmúlt félreértései miatt az tán még a Sportfolióval kötött szerződésnél is nagyobb horderejű információ, hogy az új főnöknek igenis van aláírási joga…

Szavazás

Minek köszönheti a Debrecen bajnoki címét?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
19 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
21 perce

Vb 2026: Algéria–Ausztria 1–1

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–2

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
1 órája

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
1 órája

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik