NB I B: Vác-Szeged 3-2

A mérkőzésről tudósított: FEKETE GYÖRGYA mérkőzésről tudósított: FEKETE GYÖRGY
2004.11.02. 21:40
SÁRGA LAP
Medics (Hajdu lerántásáért) a 21., Bari (Völgyi megrúgásáért) a 38., Sztetakovics (Bari felrúgásáért) a 70., Babos Á. (kezezésért) a 86. percben
KIÁLLÍTVA
Sztetakovics a 80. percben
SZÖGLETARÁNY: 5:3 (3:0)

20. perc: Hajdu bal oldali beadása után Palásthy nyolc méterről pörgette a kapu jobb oldalába a labdát. 1-0
35. perc: Hajdu bal oldali beadását követően a bal kapufánál érkező Bari becsúszva a bal sarokba rúgta a labdát. 2-0
64. perc: Vukovics kilépett a lesre játszó védők között, elhúzta a labdát az elé futó Borszéki mellett, majd 18 méterről az üres kapuba lőtte azt. 2-1
74. perc: Völgyi jobb oldali szöglete után Vukovics csúsztatta a jobb kapufára a labdát, amely onnan a hálóba pattant. 2-2
80. perc: Sztetakovics visszarántotta Gasparikot a félpályánál, amiért megkapta második sárga lapját, s vele együtt a pirosat is.
90. perc: A keresztbe lőtt labdára Hirt lépett ki a védők közül, majd hét méterről, Halász mellett a kapu közepébe lőtte azt. 3-2

Rossz előjelekkel kezdődött a Szeged számára a mérkőzés, Turján György csapatkapitány és még nyolc játékos a fizetések elmaradása miatt "sztrájkba lépett". A klubvezetőség határozata értelmében ezért nem szerepelhetnek a csapatban. A kényszerből megfiatalított Szeged lelkes játékkal próbálta ellensúlyozni a hazaiak nagyobb tudását.

Mestermérleg
Gyimesi László: - A hajrában a fiúk bebizonyították, hogy fel tudnak állni a a padlóról.
Marko Milosevics: - Két ellentétes félidőt láttunk, és a végén egy lesgólból a váciak szerezték meg a győzelmet.