NB I B: Bodajk-Dunaújváros 3-2

Császár-Nagy MárkCsászár-Nagy Márk
2004.09.25. 23:09
SÁRGA LAP
Lukács B. (Ladóczki buktatásáért) a 35., Sütő (Kalina buktatásáért) a 47., Micskó (kezezésért) a 86., Kecskés T. (Micskó buktatásáért) a 88., Kalina (reklamálásért) a 90., Kalina (Homonyik buktatásáért) a 93. percben

KIÁLLÍTVA
Kalina a 93. percben

SZÖGLETARÁNY:
3:5 (0:4)

2. perc Kalina 12 méterről jobbal a kapu bal sarkába lőtte a labdát. 0-1
11. perc: A labda Ladóczki elé pattant, és ő 14 méterről kapásból a kapu jobb oldalába lőtt. 1-1
29. perc: Homonyik ugratta ki a leshatárról Urbánt, aki 14 méterről higgadtan, a kifutó Sólyom mellett a kapu bal alsó sarkába gurított. 2-1
56. perc: Kocsis bal oldali szöglete után Luiz Henrique csúsztatta meg a labdát, a hosszú oldalon érkezett Kalina, és 11 méterről jobbal lőtt, a labda a jobb kapufáról a kapu bal oldalába vágódott. 2-2
86. perc: Micskó a saját 16-osán belül kézzel ért a labdához, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Lipcsei magabiztosan a bal felső sarokba lőtte. 3-2

Mestermérleg
Zoran Kuntics:
- A három pont mellett különösen annak örülök, hogy az előző mérkőzésekhez képest jóval több helyzetet dolgoztunk ki és értékesítettünk.
Szepessy László: - Nem érdemeltünk vereséget…