A Loki a Győrön is átrobogott

K. Z.K. Z.
2004.04.08. 20:55
Címkék
Most aztán nyugodtan összetehetik kezeiket a győriek különféle imákat mormolva: szerda este a 22. forduló legjobb (ez esetben pontosabb úgy fogalmazni, hogy a leginkább szórakoztató&) mérkőzésén ugyan kikaptak 51-re a Debrecentől, mégis hálásak lehetnek a sorsnak, na meg az ellenfélnek, hiszen komoly bravúrként könyvelhetik el, hogy csak megúszták azt a kétszámjegyű vereséget.
A Loki rúgott öt gólt, aztán két kapufát, meg kihagyott úgy féltucatnyi százszázalékos ziccert, vagyis simán meglehetett volna mondjuk a tizenkettő.
A győri szurkolók szerint, persze, már így is harangoztak csapatuknak, amely az elmúlt fordulóban még az igen mulatságosan kezdő Haladást is simán lekörözi a kapott gólok tekintetében: az elmúlt négy meccs mérlege egy döntetlen és három vereség, továbbá három rúgott, és tizennégy beszedett gól. Kész szerencse, hogy mostantól már egész jó lesz az ETO sorsolása, szombattól az alsóházban csakis a gyengébb együttesekkel mérkőzik…
Ezek után mondani sem kell, a DVSC viszont parádézott: különösen Bajzát Péter játszott jól (róla, mint a forduló játékosáról külön is olvashatnak az 5. oldalon), de kettőt szerzett a nem éppen gólérzékenységéről híres Halmosi Péter is, a kisebb sérüléssel bajlódó Dombi Tibor pedig egy külföldön is ritkán látható mozdulatot mutatott be a negyedik találat előtt: szándékosan megvárta, míg az oldalvonal közelében két védő is megtámadja, majd egy finom bokamozdulattal és testcsellel úgy elviharzott közöttük, hogy szegény győriek csaknem lefejelték egymást.
Szentes Lázár elégedett volt a meccs után, bár azt a mester is megjegyezte, hogy abból a rengeteg helyzetből még egyet–kettőt be lehetett volna rúgni. Gondolhatott itt például a tizenegyesre, amit Bogdanovics kihagyott: a debreceni edző szerint abban a szituációban két labda kellett volna, elvégre a büntető elvégzésére kijelölt mindkét játékos, Bogdanovics és Éger László szívesen elvégezte volna a tizenegyest – a szerb csatár helyzeti előnyben volt a védővel szemben, megfogta a labdát, letette a tizenegyespontra – és szétrúgta a bal kapufát.
Gyanítjuk, legközelebb Éger László következik…

Szavazás

Ki nyeri a magyar bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
11 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
17 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
28 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
38 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
48 perce

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
55 perce

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik