A Loki hívja a csatárt

H. B.H. B.
2004.01.14. 21:25
Címkék
Vasárnap óta a romániai Besztercén edzőtáborozik a Győri ETO FC gárdája, ám a keret még ekkor is változott. A futball-kft. vezetősége december 4-én szabadlistára tette Herczeg Miklóst, a csapat 12-szeres válogatott szélsőjét. E döntést szerdán módosították, mégpedig úgy, hogy a labdarúgó 2005. június 30-ig szóló szerződését közös megegyezéssel felbontották.
"Amikor napvilágot látott, hogy szabadlistára kerültem, több ajánlatot is kaptam, így a DVSC is megkeresett – mondta Herczeg Miklós. – Ám akkor még az ETO hozzájárulására is szükség lett volna a távozásomhoz. A mostani döntéssel szabadon igazolhatóvá váltam, és ez megkönnyíti helyzetemet. Ha a Lokinál még mindig számítanak rám, létrejöhet a klubcsere."A debreceniek vezetőedzője, az egykori ETO-játékos, Szentes Lázár nem tagadta, szívesen látná Herczeget a csapatában."A támadó esetleges átigazolása ügyében a futball-rt. elnöke, Szima Gábor dönthet, de ő jelenleg nem tartózkodik Debrecenben – mondta a szakember. – Ami a szakmai szempontokat illeti, örülnék Herczeg érkezésének, mert vele bővülhetne taktikai repertoárunk."
Legfrissebb hírek

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
17 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
32 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
33 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
48 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
55 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
57 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
59 perce

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik