Ferenczi Istvánra még várnak

H. B.H. B.
2004.01.08. 21:41
Címkék
Egy friss hír Győrből:. Böjte Attila ügye rendeződött. Amint már megírtuk, az ETO csapatkapitánya hétfőn jelentette be, hogy szeretne a Vasashoz távozni. Nos, a védő nem megy el& Reszeli Soós István szakmai igazgató ugyanis elmondta, hogy a szerződésében rögzített kétszázezer dollár, azaz jelenlegi árfolyamon negyvenkétmillió forint ellenében hajlandóak lettek volna a távozásához hozzájárulni, mígnem a labdarúgó döntött, hogy marad.
"Győri vagyok, az ETO saját nevelésű játékosa, minden a klubhoz köt, de úgy gondoltam, a környezetváltás jót tett volna. Nem én jelentkeztem a Vasasnál, az angyalföldiek kerestek meg engem, de a konkrét tárgyalásokig sem jutottunk el" – mesélt az elmúlt napokról Böjte Attila. A keretben azért lesz némi mozgás."A Haladás védőjátékosával, Horváth Róberttel, továbbá a Nyíregyházáról érkezett Balás Gergellyel fél plusz két éves szerződést kötöttünk – mondta még Reszeli Soós István. – Ferenczi Istvánnal mindenben megállapodtunk, az ő sorsa most már a Magyar Labdarúgóliga döntésén múlik. Ferenczi ugyanis az MLL-hez fordult, és kérte, állapítsák meg az MTK szerződésszegését."
Legfrissebb hírek

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
20 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
35 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
36 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
50 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
58 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
1 órája

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik