Női kosárlabda Eb: elődöntőben a letteket búcsúztató oroszok

2011.06.29. 19:49
Címkék
Az orosz női kosárlabda-válogatott jutott be elsőként a Lengyelországban zajló Európa-bajnokság elődöntőjébe, miután tizenegy ponttal nyert Lettország ellen.

Az oroszok végig kézben tartották a negyeddöntős mérkőzést, korán megszerzett előnyük kitartott egészen az utolsó dudaszóig. A lettek egy percre nem adták fel a küzdelmet, az utolsó percben még büntetőztek is, de már nem tudták ledolgozni a hátrányukat.

Oroszország ellenfele a döntőbe jutásért az esti Csehország–Horvátország összecsapás továbbjutója lesz majd.

NŐI KOSÁRLABDA EB, LENGYELORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
Oroszország–Lettország 83–72 (23–18, 25–19, 17–18, 18–17)
KÉSŐBB
Csehország–Horvátország x–x
Litvánia–Franciaország jún. 30.
Montenegró–Törökország jún. 30.

 

Legfrissebb hírek

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
11 perce

Pénteki sportműsor: Norvégia–Franciaország rangadó a futball-vb-n, sorsolnak a kézilabda BL-ben

Minden más foci
15 perce

Visszatért a zseni – Thury Gábor jegyzete

Foci vb 2026
16 perce

Boldog csalárd békeidők – Pucz Péter publicisztikája

Minden más foci
16 perce

Ecuador továbbjutott a csoportelső Németország legyőzésével, Elefántcsontpart a második

Foci vb 2026
17 perce

Elefántcsontpart legyőzte Curacaót, és először jutott túl a csoportkörön a vb-ken

Foci vb 2026
21 perce

Hiába a 2. percben kapott gól, Ecuador fordított, legyőzte Németországot, és továbbjutott

Foci vb 2026
23 perce

Svédország kapust cserélt, Hollandia nem változtat – mutatjuk az F-csoport záró körének kezdőcsapatait

Foci vb 2026
24 perce
Ezek is érdekelhetik