Női kosárlabda Eb: Csehország megnyerte a középdöntő E-csoportját

2011.06.27. 19:45
Címkék
A középdöntő E-csoportjának első helyéről döntő összecsapáson Csehország 63–59-re legyőzte Litvániát a női kosárlabda Európa-bajnokságon.

A csehek – akiknél csak hat játékos szerzett pontot ezen a mérkőzésen, közülük is Jana Veselá 21 másodperccel a vége előtt talált először a gyűrűbe – a negyeddöntőben Horvátország ellen lépnek pályára, míg a csoport második helyén végző Litvániára a franciák várnak. A csehek – akiknél csak hat játékos szerzett pontot ezen a mérkőzésen, közülük is Jana Veselá 21 másodperccel a vége előtt talált először a gyűrűbe – a negyeddöntőben Horvátország ellen lépnek pályára, míg a csoport második helyén végző Litvániára a franciák várnak.

NŐI KOSÁRLABDA EB, LENGYELORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, E-CSOPORT, 3. FORDULÓ
Csehország–Litvánia 63–59 (14–22, 21–14, 14–8, 14–15)
Legfrissebb hírek

Díjugrató vk: brazil győzelem a nagydíjra minősítő Big Touron a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
10 perce

Sané 15 méterről lőtt a kapuba – vb-gólok videón

Foci vb 2026
16 perce

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
21 perce

Sané góljával vezettek a németek, Ecuador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
37 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
44 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
45 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
53 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik