Női kosár Eb: a török triplazuhatagra nem volt válasza Montenegrónak

2011.06.30. 20:25
Címkék
A török női kosárlabda-válogatott 12 ponttal győzött Montenegró ellen, így Csehország és Oroszország után harmadik csapatként került az elődöntőbe a Lengyelországban zajló Európa-bajnokságon.

Pedig jól indult a találkozó a montenegrói válogatottnak, hiszen az első negyedet megnyerte.

Ezután azonban beindult a török henger, többek között annak köszönhetően, hogy tizennégy triplakísérletből kilencet értékesítettek a „félholdasok".

A török válogatottban kimagaslót nyújtott Birsel Vardarli és Saziye Ivegin, előbbi 13, utóbbi 14 pontot szerzett a találkozón.

Törökország a 20.30-kor kezdődő Litvánia–Franciaország negyeddöntő győztesével mérkőzik meg a döntőbe jutásért pénteken.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ
Montenegró–Törökország 44–56 (16–11, 11–13, 6–17, 11–15)
Legfrissebb hírek

Díjugrató vk: brazil győzelem a nagydíjra minősítő Big Touron a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
10 perce

Sané 15 méterről lőtt a kapuba – vb-gólok videón

Foci vb 2026
15 perce

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
20 perce

Sané góljával vezettek a németek, Ecuador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
37 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
44 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
45 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
53 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik