Női kosárlabda NB I: győri sikerével a Szeged megszerezte a bronzérmet

2010.04.21. 20:20
Címkék
A Szeviép-Szeged szerezte meg a bronzérmet a női kosárlabda NB I-ben, miután a harmadik helyért zajló párharc második mérkőzésén 80–62-re nyert a Seat Lami-Véd Győr ellen.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
SEAT-LAMI-VÉD GYŐR–SZEVIÉP-SZEGED 62–80 (8–22, 20–21, 24–20, 10–17)
Győr, 250 néző. V: Kapitány G., dr. Páli K., Márton L.
GYŐR: ENGLERT 20/9, Djelmis 14/9, Vida 6/3, Horváth Zsó. 3, Radunovics 8. Cs: Borovicková, Fűrész D. 2, Imbergerová 7/6, Keller 2, Kovács K. Edző: Tapodi Péter
SZEGED: CIGLÁR 11/9, NÉMETH B. 15/9, FŰRÉSZ E. 23/18, Sipaviciuté 12, Zserzserunova 10. Cs: Horváth Zsu., Kajdacsi 9/3, Laczi. Edző: Bencze Tamás
Az eredmény alakulása. 7. p.: 5–14. 14. p.: 15–29. 17. p.: 24–37. 23. p.: 35–51. 28. p.: 47–61. 37. p.: 62–74
A párharc végeredménye: 2–0 a Szeged javára
MESTERMÉRLEG
Tapodi Péter: – Köszönöm a csapatnak és a stábnak az egész éves munkáját, összességében ismét eredményes és tanulságos szezont hagytunk magunk mögött.
Bencze Tamás: – Örülünk a harmadik helynek, mert nem volt ingyen, de az egész éves teljesítményünk és e két meccs alapján úgy érzem, kiérdemeltük. Köszönet mindenkinek, aki részese volt sikerünknek.
NŐI KOSÁRLABDA NB I 
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
SEAT-LAMI-VÉD GYŐR–SZEVIÉP-SZEGED 62–80 (8–22, 20–21, 24–20, 10–17)
Győr, 250 néző. V: Kapitány G., dr. Páli K., Márton L.
GYŐR: ENGLERT 20/9, Djelmis 14/9, Vida 6/3, Horváth Zsó. 3, Radunovics 8. Cs: Borovicková, Fűrész D. 2, Imbergerová 7/6, Keller 2, Kovács K. Edző: Tapodi Péter
SZEGED: CIGLÁR 11/9, NÉMETH B. 15/9, FŰRÉSZ E. 23/18, Sipaviciuté 12, Zserzserunova 10. Cs: Horváth Zsu., Kajdacsi 9/3, Laczi. Edző: Bencze Tamás
Az eredmény alakulása. 7. p.: 5–14. 14. p.: 15–29. 17. p.: 24–37. 23. p.: 35–51. 28. p.: 47–61. 37. p.: 62–74
A párharc végeredménye: 2–0 a Szeged javára
MESTERMÉRLEG
Tapodi Péter: – Köszönöm a csapatnak és a stábnak az egész éves munkáját, összességében ismét eredményes és tanulságos szezont hagytunk magunk mögött.
Bencze Tamás: – Örülünk a harmadik helynek, mert nem volt ingyen, de az egész éves teljesítményünk és e két meccs alapján úgy érzem, kiérdemeltük. Köszönet mindenkinek, aki részese volt sikerünknek.
Legfrissebb hírek

Arnautovic és Kalajdzic is bekerült a rekordok könyvébe

Foci vb 2026
12 perce

Lionel Scaloni: Mindenkire szükségünk lehet

Foci vb 2026
19 perce

Kalajdzic a gólörömről: Lehet, hogy orvoshoz kell fordulnom agyrázkódás gyanújával

Foci vb 2026
25 perce

Amerikai pite: Portugália csak magának köszönheti a nehezebb ágat – vb-kibeszélő, 17. nap

Foci vb 2026
43 perce

„Messi, mindig Messi” – az Olé főcíme

Foci vb 2026
49 perce

Rangnick: Még sohasem éltem át hasonlót futballmeccsen!

Foci vb 2026
57 perce

Vb 2026: megvan mind a tizenhat párosítás – mutatjuk az ágrajzot!

Foci vb 2026
1 órája

Ez ám a végjáték! Két gól a 90. perc után, ami megrengette Algériát, Ausztriát – és Iránt… VIDEÓ!

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik