Eddigi NBA-bajnokok
NBA-örökranglisták
Kosárlabda-lexikon
A Detroit Pistons az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság, az NBA 67. játéknapja után is utcahosszal vezeti a ligát, egy csapat azonban, úgy látszik, már megtalálta az ellenszert a 2003-2004-es idény bajnoka ellen.

A Cleveland-Milwaukee meccsen is nagy volt a küzdelem - a hazaiak nyertek

A Cleveland-Milwaukee meccsen is nagy volt a küzdelem - a hazaiak nyertek
Az NSO ajánlja
A Cleveland Cavaliersben LeBron James 35 pontot dobott, annak ellenére, hogy a harmadik negyedben irtózatosan nagyot esett: hatalmas placcsanással zuhant be a palánk alá. "Az egész bal oldalam zsibbadni kezdett, úgyhogy kicsit leültem, de szerencsére hamar rendbejött" - mesélte el az érintett.
Kobe Bryant tegnapelőtt egy 48 pontos estével tért vissza kétmeccses eltiltásából, de ezt, úgy tűnik kevesellte, úgyhogy megfejelte még kettővel: a városi rangadón ötvenet szórt a Clippersnek a 112-109-es győzelem alkalmával - ebből negyvenet a második félidőben dobott.
A 67. játéknap eredményei:
- Detroit Pistons-Utah Jazz 90-94 - hosszabbítás után
- Washington Wizards-Boston Celtics 103-102
- Atlanta Hawks-New Orleans Hornets 101-93
- Cleveland Cavaliers-Milwaukee Bucks 96-88
- Orlando Magic-Charlotte Bobcats 108-92
- Chicago Bulls-Memphis Grizzlies 111-82
- Dallas Mavericks-Minnesota Timberwolves 83-79
- Phoenix Suns-San Antonio Spurs 91-86
- Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers 109-112
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







