Bencze: irány Chicago!

S. T. R.S. T. R.
2004.07.11. 21:36
Címkék
Vereséggel zárta a minneapolisi nyári ligát a Philadelphia 76ers, ám ennél sokkal fontosabb, hogy Bencze Zoltán, az Albacomp centere ott volt a pályán a Milwaukee Bucks ellen (11069).
A magyar kosaras 15 perc alatt hat ponttal és négy lepattanóval hívta fel magára a figyelmet, ám a 76ers ennek ellenére nem marasztalta, így jöhet a chicagói kaland. Bencze már el is utazott a Bulls táborába, ott hétfőtől csütörtökig napi két edzésen vesz részt, s ha túléli a rostát, mehet a "bikákkal" Salt Lake Citybe, ahol újabb hét találkozó várna rá. Mint megtudtuk, a középjátékosnak akkor sem kell elkeserednie, ha véget ér számára az amerikai kiruccanás, ugyanis az öreg kontinensen is akad számos kérője. Bencze Zoltán a horvát KK Zadar, az Euroligában érdekelt szlovén Union Olimpija, a német Oldenburg és két olasz első osztályú együttes érdeklődését keltette fel, nem kizárt, hogy a hazaérkezése után felbukkan valamelyik gárda táborában.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Új-Zéland–Belgium

Foci vb 2026
1 perce

Nyolc párosítást már ismerünk az egyenes kieséses szakaszból

Foci vb 2026
20 perce

Így kezdenek a csapatok a G-csoport utolsó meccsein

Foci vb 2026
39 perce

Egyiptomnál Szalah rohamozza az iráni kaput; a belgáknál Doku is kezd Új-Zéland ellen

Foci vb 2026
42 perce

Uruguay kiesett, a Zöld-foki-szigetek továbbjutott, Spanyolország csoportot nyert

Foci vb 2026
43 perce

A Zöld-foki-szigeteknek csoportmásodik helyet ért az újabb döntetlen

Foci vb 2026
51 perce

Spanyolország hozta a kötelezőt a fejben teljesen széteső Uruguay ellen, s megnyerte csoportját

Foci vb 2026
51 perce

Csere: ennyi volt Muslera vb-karrierje

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik