Elmaradt a meglepetés

S. T. R.S. T. R.
Vágólapra másolva!
2003.04.25. 21:53
Címkék
Noha a visszavágót szorossá tette, az aranyérem megszerzésére nem volt esélye Báder Márton együttesének, a Krka Novo Mestónak.
Férfi ULEB-kupa

Döntô, visszavágó: Pamesa Valencia (spanyol)–Krka Novo Mesto (szlovén, Báder Márton, 7 pont) 78–76. Ld: Tomasevics 28, Oberto 13, ill. Arnold 20/3, Gnjidic és Duscak 11/6-11/6
Az aranyérmet a Valencia szerezte meg kettôs gyôzelemmel, 168–154-es összesítéssel.
Férfi ULEB-kupa

Döntô, visszavágó: Pamesa Valencia (spanyol)–Krka Novo Mesto (szlovén, Báder Márton, 7 pont) 78–76. Ld: Tomasevics 28, Oberto 13, ill. Arnold 20/3, Gnjidic és Duscak 11/6-11/6
Az aranyérmet a Valencia szerezte meg kettôs gyôzelemmel, 168–154-es összesítéssel.
Azok után, hogy a múlt héten odahaza 90–78-ra kikaptak a szlovénok, az is csodaszámba megy, hogy Valenciában szoros meccset játszottak. A csaknem tízezer spanyol szurkoló örömét aligha rontotta el, hogy Báderék négy negyeden át tapadtak a házigazdára, számukra nyilván csak az volt a lényeg, hogy az ULEB-kupa-diadalt ne énekelhessék ki a szájukból a vendégek. "Nem volt könnyű feltüzelni a fiúkat, hiszen mindenhonnan azt hallottuk, hogy miénk a trófea – mondta Paco Olmos, a Valencia edzője. – A lényeg, hogy valóban a miénk.”
Ami pedig honfitársunkat illeti, Báder 12 perc alatt négy személyi hibát szedett össze, ám addig nagyon igyekezett. Három triplakísérletéből kettő pontokat ért, két büntetője közül egyet értékesített, azaz hét ponttal zárt.
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: FTC–Újpest derbi az NB I-ben; pályán a DVSC és az ETO a női kézi BL-ben

Minden más foci
1 perce

Férfi kosár Euroliga: az utolsó előtti elkapta a Zalgirist, legyőzte baszk riválisát a Barcelona

Kosárlabda
4 perce

La Liga: az Osasuna legyűrte a Celtát Vigóban

Spanyol labdarúgás
33 perce

Az alpesi sí legendái gyújtották meg a lángot a téli olimpián

Téli olimpia 2026
35 perce

Magabiztos győzelmet aratott a Leeds a Nottingham Forest felett

Angol labdarúgás
44 perce

Ligue 1: nem bírt a sereghajtóval a Lille

Francia labdarúgás
56 perce

Mint ablakos tótnak a hanyatt esés – ikszelt egymással az olasz tabella utolsó kettője

Olasz labdarúgás
1 órája

Az Union Berlin és az Eintracht Frankfurt sem tudta megszakítani rossz sorozatát

Német labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik