Gyász: lapáttal, gyertyával emlékeznek Wichmann Tamásra

Gyertyagyújtással és evezéssel emlékeznek Wichmann Tamásra (Fotó: Török Attila)
Egykori klubja, az MTK Budapest megemlékezéssel tiszteleg örökös bajnoka, a február 12-én elhunyt Wichmann Tamás emléke előtt.
A kétszeres olimpiai ezüstérmes és egyszeres olimpiai bronzérmes, kilencszeres világbajnok és háromszoros Európa-bajnok kenulegendára emlékezők vasárnap a klub XIII. kerületi, Népsziget utcai vízitelepéről indulva két kilométert eveznek 14 és 15 óra között, amit gyertyagyújtás előz meg.
A programhoz eszközöket, hajót és lapátot a helyszínen adnak.
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik






