Jégkorong ob I: a Dunaújváros megszerezte a harmadik helyet

2009.03.19. 07:36
Címkék
A Dunaújváros a harmadik mérkőzésen is legyőzte az NZ Starst a jégkorong ob I harmadik helyéért vívott párharcban, ezzel megszerezte a bronzérmet a bajnokságban. Az Acélbikák ezúttal 2–1-re győztek, idegenben.

JÉGKORONG OB I

A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
NZ STARS–DAB.DOCLER 1–2 (0–1, 1–1, 0–0)
Káposztásmegyer, 350 néző. V: Halassy, Bedő, Mayer
STARS: Wallberg – Svasznek, Kangyal, Maszlov, Gergely Cs. (1), GRÖSCHL (1) – Szajbert K., Szirányi, Fodor, Szappanos, Holéczy – Nagy R., SILLE 1, Hertl, Kovac, Majoross – Szajbert P. Edző: Robert Spisák
DUNAÚJVÁROS: RACKO – Tőkési, Erdélyi, GALANISZ 1 (1), Azari, PETERDI (2) – VYCHODIL (1), Schneider, KISS Á. 1, Magosi, Misal – Pozsgai, Hegyi, Mestyán, Borsos, Jonkl – Horváth G., Papp, Holló. Edző: G. P. McCallum
Kiállítások: 11 perc + végleges fegyelmi (Kovac), ill. 12 perc
A párharcot a Dunaújváros nyerte meg 3–0–ra.
MESTERMÉRLEG
Robert Spisák: – Érezni lehetett a fiúkon, hogy nagyon akartak, ám éppen emiatt rendkívül görcsösen kezdtek. A végén már hiába játszottunk fölényben, a szerencse sem állt mellénk.
G. P. McCallum: – Jól kezdtünk, a védekezésünk végig nagyon jól működött. Összességében két érmet lehet megnyerni, az aranyat és a bronzot, így örülök, hogy megszerezték a fiúk a harmadik helyet.

JÉGKORONG OB I

A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
NZ STARS–DAB.DOCLER 1–2 (0–1, 1–1, 0–0)
Káposztásmegyer, 350 néző. V: Halassy, Bedő, Mayer
STARS: Wallberg – Svasznek, Kangyal, Maszlov, Gergely Cs. (1), GRÖSCHL (1) – Szajbert K., Szirányi, Fodor, Szappanos, Holéczy – Nagy R., SILLE 1, Hertl, Kovac, Majoross – Szajbert P. Edző: Robert Spisák
DUNAÚJVÁROS: RACKO – Tőkési, Erdélyi, GALANISZ 1 (1), Azari, PETERDI (2) – VYCHODIL (1), Schneider, KISS Á. 1, Magosi, Misal – Pozsgai, Hegyi, Mestyán, Borsos, Jonkl – Horváth G., Papp, Holló. Edző: G. P. McCallum
Kiállítások: 11 perc + végleges fegyelmi (Kovac), ill. 12 perc
A párharcot a Dunaújváros nyerte meg 3–0–ra.
MESTERMÉRLEG
Robert Spisák: – Érezni lehetett a fiúkon, hogy nagyon akartak, ám éppen emiatt rendkívül görcsösen kezdtek. A végén már hiába játszottunk fölényben, a szerencse sem állt mellénk.
G. P. McCallum: – Jól kezdtünk, a védekezésünk végig nagyon jól működött. Összességében két érmet lehet megnyerni, az aranyat és a bronzot, így örülök, hogy megszerezték a fiúk a harmadik helyet.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: közösen tiltakozik a „pride-mérkőzés” miatt a két muszlim ország szövetsége

Foci vb 2026
6 perce

Strandkézilabda-vb: Csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
7 perce

Jó hír a bringásoknak: kerékpárosbarát szállásláncolatot hoztak létre a balatoni régióban

Csupasport
8 perce

Edzője és társai is megvédték Neuert

Foci vb 2026
27 perce

Az uruguayi játékosok egy része fellázadt Bielsa ellen – sajtóhír

Foci vb 2026
32 perce

Vb 2026: Ecuadorban nemzeti ünnepet rendeltek el a továbbjutás másnapjára

Foci vb 2026
53 perce

Hivatalos: Szántó Dávid helyettes államtitkár lett

Egyéb egyéni
1 órája

Vb 2026: Kanada az első rendező, amely nem otthon játszik

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik