Európa-liga: Talán jobb is így, sok volt ez nekünk - Dzsudzsák

2011.04.15. 07:07
Címkék
Mint ismeretes, Dzsudzsák Balázs tegnap gólt szerzett csapata, a PSV Benfica elleni Európa-liga negyeddöntőjén, de a 2–2-es döntetlennel záruló találkozó után a holland gárda elbúcsúzott a sorozattól. A magyar szélső a meccs után elmondta, a bajnoki címért folyó harc szempontjából talán jobb is, hogy most már csak egy feladatra kell összpontosítaniuk.

„Egyik oldalról természetesen sajnálatos, hogy búcsúztunk a sorozattól, másfelől viszont jobb is így, hiszen a bajnokságban a soron következő négy meccs fogja eldönteni a bajnoki cím sorsát. A szezon így is nagyon hosszú, sok a sérültünk, nincs túl sok variációs lehetőségünk, a kettős terhelés pedig nagyon kimerítő" – fogalmazott a 2–2-es döntetlennel, és a holland csapat Európa-liga búcsújával záruló PSV–Benfica meccs után a találkozó első gólját szerző Dzsudzsák Balázs.

További részleteket itt olvashat!

Legfrissebb hírek

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada

Foci vb 2026
8 perce

Gyémánt Liga: Duplantis diadala, Lyles és Bol második lett Párizsban

Atlétika
11 perce

Szalai Fanni és Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi világkupát

Egyéb egyéni
12 perce

Az MLS-ben folytatja Robert Lewandowski – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
21 perce

Már nem Hong Mjung Bo a dél-koreai kapitány

Foci vb 2026
23 perce

Repülőhollandi-vb: Majthényi Szabolcs és Domokos András tizenötödször világbajnok

Egyéb egyéni
41 perce

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
49 perce

Női röplabda Európa-liga: szlovén előny az elődöntőben

Röplabda
53 perce
Ezek is érdekelhetik