Európa-liga: óriási potya góllal kapott ki a Debrecen Harkivban

2010.12.01. 20:53
Címkék
A labdarúgó Európa-liga I-csoportjának 5. fordulójában a Metaliszt Harkiv 2–1-re legyőzte hazai pályán a Debreceni VSC-t. A magyar csapat Czvitkovics Péter okos találatával szerzett vezetést a második félidő elején, ám Bódi Ádám öngóljával gyorsan egalizáltak a hazaiak. A Metaliszt nem volt olyan meggyőző, mint Budapesten, de a hajrában így is kicsikarta a győzelmet, miután Denisz Oleinik lövésénél Mindaugas Malinauskas hatalmasat hibázott.
Legfrissebb hírek

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
8 perce

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
19 perce

A FIFA nem engedélyezte a franciáknak a gyászkarszalagot

Foci vb 2026
22 perce

Vb 2026: Szenegál–Irak 1–0

Foci vb 2026
24 perce

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–1

Foci vb 2026
28 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
40 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
44 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
48 perce
Ezek is érdekelhetik