Evezés: a Simon, Juhász duó döntős a müncheni vk-versenyen
A kormányos nélküli kettesek között szereplő Simon Béla, Juhász Adrián duó bejutott a döntőbe, azaz a legjobb hat közé az evezősök idei első világkupa-viadalán, a müncheni regattán.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a magyar kettős a szombati középfutamban a második helyen ért célba és az első három került a vasárnapi fináléba.
Másik középfutamos duónknak, a Szabó Katalin, Gyimes Krisztina normálsúlyú kétpárnak nem sikerült a legjobb hatba jutás, miután utolsó lett, így a zárónapon a B-döntőben, a 7–12. helyért szállhat vízre.
A két könnyűsúlyú kétpárevezős egység közül a Hajdú Zsuzsa, Alliquander Anna kettős a 16., a Varga Tamás, Galambos Péter duó pedig a 19. helyen zárta a versenyt.
Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



