A Tóth Krisztina, Póta Georgina kettős bejutott a legjobb nyolc közé az ostravai asztalitenisz Európa-bajnokságon.
A két magyar lány a nyolcaddöntőben magabiztosan győzte le román ellenfelét, a negyeddöntőben pedig a hazai közönség előtt szereplő Iveta Vacenovská, Renata Strbiková duóval találkozik.
| NŐI PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ |
| Tóth Krisztina, Póta Georgina–Iulia Necula, Cristina Hirici (román) 3:0 (9, 9, 6) |
Legfrissebb hírek

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik






