A csütörtöktől vasárnapig Vecsésen zajló nemzetközi fogathajtóversenyen, amely egyben az országos bajnokság második fordulója, az első nap a kettes fogatok díjhajtását rendezték meg. A számot Lázár Vilmos nyerte meg.
A hétszeres fogathajtó-világbajnok legutóbb Kecskeméten versenyzett a tavaly augusztusi világbajnokságon, amelyen csapatban második lett a magyar válogatottal.
A folytatás-visszatérés remekül sikerült neki: 40.96 hibaponttal győzött, az élről várhatja a szombati maratonhajtást.
Pénteken a négyes fogatok díjhajtásával folytatódik a Dobrovitz Lovasfarmon zajló nemzetközi viadal, amelyen a házigazda csapatvilágbajnok Dobrovitz Józsefet és a hatszoros világbajnok Lázár Zoltánt is láthatják az érdeklődők.
| Díjhajtás, kettes fogatok: |
| 1. Lázár Vilmos 40.96 hibapont |
| 2. Hódi Károly 43.14 |
| 3. Selyben Zsolt 46.72 |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







