MOB: Gyulay visszalépett az elnökségi tagjelöltségtől

2007.12.05. 23:18
Gyulay Zsolt korábbi olimpiai bajnok kajakozó szerdán visszalépett a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnökségi tagjelöltségétől.
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) tájékoztatása szerint saját támogatottja azért lépett vissza, mert az Olimpiai Bajnokok Klubja a korábbi ötkarikás aranyérmes tornász, Borkai Zsolt mellett tette le a voksát. Gyulay Zsolt elmondta, örömmel fogadta, hogy az MKKSZ elnöksége egyhangúlag neki szavazott bizalmat a jelöléskor, ám - mint korábbi olimpiai bajnok - nem kíván szembe helyezkedni az Olimpiai Bajnokok Klubjával, ezért határozatát elfogadva, a visszalépés mellett döntött.A MOB vezető testületében Zsivótzky Gyula szeptember 29-i halálával megüresedett helyre Borkai Zsolt mellett Gyenesei István országgyűlési képviselő maradt a másik jelölt. A MOB közgyűlése szombaton dönt arról, ki lesz az elnökség 18. tagja. MTI
Legfrissebb hírek

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Cél az F1 és a MotoGP közös mogyoródi jövője

F1
2026.06.15. 12:44

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

A NOB elnöke: Mindent meg kell tennünk annak érdekében, hogy a tisztelet és a versengés fennmaradjon

Egyéb egyéni
2026.06.12. 14:01

Sajtóhír: 2027-ben nem rendeznek Magyar Nagydíjat a MotoGP-ben

Egyéb autó-motor
2026.06.10. 20:03

Gyulay Zsolt: A Hungaroring jelen állapotában nem alkalmas a MotoGP fogadására

Egyéb autó-motor
2026.06.08. 19:20

MotoGP: a hétvégén tárgyalnak a Magyar Nagydíj jövőjéről

Egyéb autó-motor
2026.06.03. 11:01
Ezek is érdekelhetik