Röplabda: Kotsis Attiláné MOB-segítséggel utazik a Hall of Fame-beiktatásra

Vágólapra másolva!
2010.09.28. 10:08
Címkék
Megoldódott Kotsis Attiláné ügye: a röplabdasport magyar kiválóságát beválasztották a Hall of Fame-be, a Hírességek Csarnokába, de az ünnepélyes ceremónián való részvételének anyagi akadálya volt, legalábbis eddig.

„Örömmel mondhatom, végleges, hogy a Magyar Olimpiai Bizottság segítségével valóban útra kelhetek. Ott lehetek a röplabdasport hírességeinek csarnokában rendezendő ünnepségen"– nyilatkozta Kotsis Attiláné a mob.hu honlapon.

Az 1978-ban létrehozott röplabdás Hall of Fame tagjai közé most 25. alkalommal iktatnak be újabb kiválóságokat. Ezúttal a Shelda Bede, Adriana Behar brazil strandröplabda-kettősre, Gabriela Pérez del Solar világhírű perui röpisre, Alekszandr Szavin orosz olimpiai bajnok játékosra, majd sikeres trénerre és Kotsis Attilánéra, valamint az időközben elhunyt lengyel Hubert Wagner edzőre esett a választás.

Az eddigi 95 beválasztott kiválóság között az egyetlen magyar Holvay Endre, a nemzetközi szövetség rendkívüli tekintélynek örvendő egyik vezetője szerepel.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: három meccs az NB I-ben, forduló az NB II-ben és az NB III-ban is

Minden más foci
24 perce

Hornyák Zsolt csapata megtréfálta a Ferencvárost; Káprázatos ünnepséget szervezett a Magyar Ökölvívók Szövetsége a Hősök terén

E-újság
50 perce

Darts: Tizedik WDF-tornáját nyerte meg Tekauer Gréta Budapesten

Egyéb egyéni
1 órája

Az Alavés hajrágóllal győzte le a Levantét

Spanyol labdarúgás
1 órája

Saját élőink – Ballai Attila publicisztikája

Magyar válogatott
1 órája

Szombat esti kohászat – Malonyai Péter jegyzete

Kosárlabda
1 órája

HunGarian Baja: Krotov nyert, Lukács az ötödik!

Egyéb autó-motor
1 órája

Robertson pazar csatában legyőzte O’Sullivant

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik