Labdarúgó NB I
Labdarúgó NB I
2022.03.05. 18:52
NB I: újpesti siker a Puskás Akadémia ellen, amely maradt 2.
Folytatta remek sorozatát az Újpest, folytatta rossz sorozatát a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I-ben. A lila-fehérek a 23. fordulóban hazai pályán 2–1-re nyertek a felcsútiak ellen, így elkerültek a kieső helyekről, és felugrottak a kilencedik pozícióba.
199
/
471