Messi ma este a Real Madrid táborát erősíti

2011.03.16. 17:23
null
Messi (jobbra) szerdán Cristiano Ronaldóéknak (balra) drukkol (Fotó: Action Images)
Címkék
Egy friss spanyol tévéinterjúban Lionel Messi, az FC Barcelona argentin támadója kérdésre válaszolva kijelentette: a labdarúgó Bajnokok Ligája ma esti nyolcaddöntőjében a nagy rivális Real Madridnak szurkol.

„Szeretném, ha a Madrid továbbjutna, de arra nem vágyom, hogy a negyeddöntőben összeakadjunk vele” – jelentette ki az aranylabdás támadó az Antena 3 televíziónak nyilatkozva.

Egy másik interjúban – amelyet a Barca Tv sugárzott – Messit egyebek mellett a Bajnokok Ligája lehetséges idei kimeneteléről kérdeztek.

„A mi csapatunk, a Madrid és a Chelsea a legnagyobb esélyes. Az Arsenal elleni párharcunk igen bonyolult lett, de erőt ad, hogy sikeresen leküzdöttük ezt az akadályt” – mondta a játékos, akit a spanyol bajnokság hátralévő fordulóiról, a Real elleni párbajról is faggattak:

„Szerintem nem mindegy, hogy egy csapatnak van-e ötpontos előnye a vetélytársával szemben vagy nincs. Nekünk van, és amíg ez számunkra biztonságot jelent, az ellenfelet az eredmény hajszolására, támadásra kényszeríti” – fejtegette Messi.

A Real Madrid–Barcelona bajnoki rangadót április 17-én rendezik meg a madridi Bernabéu Stadionban.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid Donciccsal és Djokoviccsal a nézőtéren verte a Crvena zvezdát a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
3 órája

Pénteki sportműsor: Újpest–Nyíregyháza az NB I-ben, Magyarország–Olaszország a női jégkorong-vb-n

Minden más foci
4 órája

Aranycsata telt ház előtt az NB I-ben; muszáj gólokat ütni az olaszoknak

E-újság
4 órája

Lehetetlen futballcsodák – Pucz Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
4 órája

Budapesti buli – Smahulya Ádám jegyzete

Bajnokok Ligája
4 órája

Újabb zöld-fehér csapatnak hintett egy négyest a Braga, elődöntős az El-ben

Európa-liga
4 órája

Varga Barnabásék felálltak a háromgólos hátrányból, de a Rayo Vallecano jutott a Kl elődöntőjébe

Európa-konferencialiga
4 órája

Marozsán Fábián két szettben maradt alul Münchenben, Bondár a nyolc közé jutott Rouenben

Tenisz
4 órája
Ezek is érdekelhetik