PL: remek meccsen négygólos döntetlen az újoncok csatáján

B. D. K.B. D. K.
2022.10.15. 17:59
Kétszer is egyenlíteni tudott a Fulham (Fotó: Getty Images)
Az újoncok csatája négygólos döntetlent hozott, míg a Wolverhampton Wanderers 1–0-ra legyőzte a Nottingham Forestet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának szombati játéknapján.

Pazarul indult a mérkőzés az AFC Bournemouth számára, hiszen már a 2. perc elején előnybe került. Remek akció végén Dominic Solanke lőtt a kapuba (0–1). (VIDEÓ ITT!)

A Fulham természetesen ment az egyenlítésért, a 22. percben egy sarokrúgás után Issa Diop bólintott a kapuba (1–1). (VIDEÓ ITT!)

A vendégek azonban újból megszerezték a vezetést, a 29. percben Jefferson Lerma volt eredményes (1–2). (VIDEÓ ITT!)

A második játékrész elején tizenegyest kapott a Fulham, Alekszandar Mitrovicsot birkózták le. A labda mögé a szerb csatár állt, és magabiztosan értékesítette a büntetőt (2–2). (VIDEÓ ITT!)

Több gól már nem esett, remek mérkőzésen megosztoztak a pontokon a felek.

A Wolves értékesítette a büntetőjét, a Nottingham nem (Fotó: Getty Images)

WOLVES–NOTTINGHAM

A másik 16 órakor kezdődő mérkőzésen a Wolverhampton az 56. percben Rúben Neves büntetőjével szerzett vezetést a Nottingham Forest ellen (1–0). (VIDEÓ ITT!)

A vendégek is elvégezhettek egy tizenegyest, de Brennan Johnson kísérletét hárította José Sá. (VIDEÓ ITT!)

Győzelmével a Wolves elmozdult a kiesőzónából, míg a Nottingham visszacsúszott az utolsó helyre.

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ

Fulham–Bournemouth 2–2 (I. Diop 22., A. Mitrovics 52. – 11-esből, ill. Solanke 2., Lerma 29.)
Wolverhampton–Nottingham Forest 1–0 (Rúben Neves 56. – 11-esből)