Tottenham: a Spurs 25 millióért akarta elvinni a brazil válogatott csatárt

2012.02.19. 13:23
Címkék
Leandro Damiao, a brazil labdarúgó-válogatott és az Internacional PA csatára a francia Télefootnak adott interjúban elismerte: több klub is csábította, a Tottenham Hotspur pedig konkrét ajánlattal is „bekopogtatott”.

„Azt tudom, hogy a Tottenham konkrét, huszonötmillió eurós ajánlatot tett. A PSG-től nem kaptam szerződésajánlatot, Leonardóval sem vettem fel a kapcsolatot” – mondta Leandro Damiao, akit a Liverpool is figyelt.

„Ha júliusban jönnek újabb ajánlatok, azokat már megfontoljuk, de most a klubom és a Libertadores-kupa az elsődleges fontosságú” – tette hozzá.

A 187 centiméter magas, jó felépítésű center a 2011-es brazil országos bajnokságban 26 mérkőzésen 14-szer talált a hálóba, az egész évben 51/40 a mérlege. A brazil A-válogatottban Mano Menezes alatt mutatkozott be.

Legfrissebb hírek

Tempó volt, fantázia nem – ikszelt Udinében a Como

Olasz labdarúgás
14 perce

Flandriai körverseny: Pogacart és Evenepoelt is vizsgálják a vasúti átjárós eset után – videó

Kerékpár
25 perce

Ilyet se látni mindennap: kapusgól, akcióból, Törökországból!

Minden más foci
42 perce

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
53 perce

„A szerződtetésem kockázatos lenne” – Marco Rossi arról, hogy lehet-e olasz szövetségi kapitány

Olasz labdarúgás
1 órája

Kézilabda: tisztul a kép a korosztályos leánybajnokságokban

Utánpótlássport
1 órája

Bernardo Silva az idény végén távozik a Manchester Citytől

Angol labdarúgás
1 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlai, Kerkez és Varga is nemzetközi kupanegyeddöntőn játszhat

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik