Chelsea: Villas-Boas már nagyon várta, hogy elkezdődjön az új év

Vágólapra másolva!
2012.01.01. 14:40
Címkék
A Chelsea pocsék sorozata tovább tart, a londoni kékek a legutóbbi négy fordulóban a lehetséges tizenkét pont helyett csak hármat gyűjtöttek be. Nem meglepő, hogy André Villas-Boas, az angol labdarúgó-bajnokság ötödik helyén álló csapat menedzsere a tegnapi, Aston Villa elleni vereség után alig várta, hogy vége szakadjon a számukra gyötrelmes 2011-es évnek.

„Reméljük, hogy kétezer-tizenkettő jobb eredményeket tartogat számunkra... Két-három dologban kell fejlődnünk, de szerencsére tudjuk, hogy mik ezek. A Villa jogosan büntetett meg minket a meccs utolsó perceiben" – mondta a portugál menedzser.

Villas-Boas nem elégedett a jelenlegi ötödik helyezéssel, sőt a negyedik elérésével sem lenne az – mint elmondta, pillanatnyilag azt véli a legnagyobb pozitívumnak, hogy a sűrű programnak köszönhetően 48 órán belül jelentős változások történhetnek a tabellán.

Legfrissebb hírek

Szaka István búcsúzott az ökölvívó-vb-n

Ökölvívás
5 perce

Videó: Varga Barnabás góljával szerzett vezetést a magyar válogatott Portugália ellen

Foci vb 2026
11 perce

„Legyen újra miénk a grund” – ezzel az élőképpel fogadták a szurkolók a magyar válogatottat

Foci vb 2026
44 perce

Vb-selejtező: Magyarország–Portugália

Magyar válogatott
1 órája

Rapport remizett, Szjugirov nyert a Grand Swiss-tornán

Egyéb egyéni
1 órája

Már nem százszázalékosak Andorra ellen az észtek

Minden más foci
1 órája

Szalai Ádámék valóra váltották egy súlyosan beteg kisfiú álmát – képek

Magyar válogatott
1 órája

Vezettek, de csak ikszeltek Azerbajdzsánban az ukránok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik