Manchester United: Evra távozni akar, célja a spanyol főváros

2010.11.06. 16:07
Címkék
Patrice Evra azt tervezi, hogy az idény végeztével elhagyja a Manchester Unitedet, és a Real Madridhoz szerződik. Erről a goal.com internetes szaklap számolt be szombaton a francia hátvéd ismerőseire hivatkozva.

A 2006-ban a Monacótól az Old Traffordra szerződő Evra szerződése 2012-ig érvényes, de a 29 éves játékos egy évvel a megállapodás lejárta előtt a spanyol fővárosba akar igazolni.

„Patrice eredeti terve az volt, hogy a nyáron elhagyja Manchestert, de most úgy döntött, a nyárig kivár, és csak az idény végén távozik. Hogy miért akar elmenni? Mindig is a Real volt az álma, és egyébként is elégedetlen azzal, amerre tart az MU" – mondta a United egyik bennfentese.

Evra érvei kísértetiesen hasonlítanak Wayne Rooney egy hónappal ezelőtti szavaira, pedig a csatár szerződéshosszabbítását megelőző huzavona során az öltözőben a világ egyik legjobb balhátvédjének tartott francia volt az angol leghangosabb kritikusa.

Legfrissebb hírek

Balatonfüredről elrajtolt az 58. Kékszalag mezőnye

Egyéb egyéni
21 perce

Amerikai légióssal erősített a bajnok Falco

Kosárlabda
27 perce

Cristiano Ronaldo színészként is kipróbálja magát

Minden más foci
32 perce

Vívó-vb: a bronzéremért vívhat a férfi kardcsapat Hongkongban

Egyéb egyéni
35 perce

Ancelotti átalakítja a brazil válogatott középpályáját

Minden más foci
52 perce

Szeged: a bravúros bennmaradás története – férfi kosár NB I

Kosárlabda
1 órája

Népsport: Igaza lett Alf Ramsey-nek

Népsport
1 órája

Vívó-vb: négy között a férfi kardcsapat

Egyéb egyéni
1 órája