Anglia: Ferguson nem örül a válogatott szünetnek

2005.11.18. 12:36
Címkék
Sir Alex Ferguson, az angol bajnokságban szereplő Manchester United vezetőedzője nincs elragadtatva attól, hogy a válogatottak nemzetközi fellépése után nem kapja vissza játékosait túl jó állapotban.

"Amióta edzősködöm, még soha nem volt olyan, hogy teljesen elégedett lehettem volna a válogatott mérkőzésekről visszatérő futballistákkal és azt mondhattam volna, igen, most száz százalékos állapotban vannak" – mondta el a skót szakember.

"Mindegyikük más-más környezetbe kerül arra az időre, különféle edzésmódszerekkel. Egyesek egyáltalán nem tréningeznek, mások túl sokat, megint mások pedig túl keveset dolgoznak. Ez persze sosem volt másként a nemzetközi futballban, mindenki a saját módszerével készíti fel a csapatokat."

"Így aztán minden alkalommal aggódnom kell amiatt, hogy a válogatott szünet után hogyan tudom elérni, hogy egyből felvegyék a ritmust" – panaszolta a United mestere az Eurosportnak nyilatkozva.

Legfrissebb hírek

Kezdődik a bajnoki hajrá! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
49 perce

Apokalipszis-trilógia – Moncz Attila publicisztikája

Olasz labdarúgás
49 perce

Szombati sportműsor: NB I, Manchester City–Liverpool és Atlético Madrid–Barcelona

Minden más foci
1 órája

Németh Ferenc 90 éves; Varga Zsolt csapata világkupa-selejtezőre készül

E-újság
1 órája

Európai kézilabdaligák: Lukács Péter nyolc gólt rámolt be a Kristiansand kapujába

Kézilabda
1 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: élre állt az Olympiakosz; Spanyolországban kapott ki a Real Madrid

Kosárlabda
1 órája

Az Elche legyőzésével hangolt a Vargáék elleni Kl-meccsre a Rayo Vallecano

Spanyol labdarúgás
1 órája

Dembélé „rugós focis” bombagóllal segítette győzelemhez a PSG-t

Francia labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik