A Buffalo Helsinkiben simán legyőzte az Anaheimet, míg a Los Angeles Stockholmban hosszabbításban múlta felül a New York Rangerst az észak-amerikai profi hokiliga első európai játéknapján.
A Sabres stílszerűen az elmúlt öt év házi gólkirálya, Thomas Vanek vezérletével győzte le a Duckst, az osztrák két emberelőnyös gólt szerzett.
Svédországban a helyi szurkolók egy emberként álltak a Rangers mögé, a telt házas csarnokban Henrik Lundqvist, a New York-iak kapusa volt a legnagyobb sztár. Ám hiába a több bravúr, Anze Kopitar, Mike Richards és Jack Johnson is túljárt a svéd eszén, Richards öt perccel a rendes játékidő vége előtt egyenlített, és csikarta ki a hosszabbítást, amelyben Johnson Kopitar passza után szerezte meg a győztes gólt.
A Kings szombaton is Stockholmban játszik, méghozzá az Anaheimmel, míg a Rangers a Buffalóval találkozik Berlinben.
| ALAPSZAKASZ, 2. JÁTÉKNAP | |
| Buffalo Sabres–Anaheim Ducks (Helsinki) | 4–1 |
| Los Angeles Kings–New York Rangers (Stockholm) | 3–2 – hosszabbítás után |
| HAJNALBAN JÁTSSZÁK | |
| Detroit Red Wings–Ottawa Senators | |
| Columbus Blue Jackets–Nashville Predators | |
| Carolina Hurricanes–Tampa Bay Lightning | |
| Dallas Stars–Chicago Blackhawks | |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






